یکی دیگر ار موارد استفاده دستگاه برش لیزری و حکاکی لیزری، برش داده چرم‌ها است. این چرم‌های برش داده شده برای ساخت کفش و کمربند، روکش مبلمان، کیف، تابلو، استفاده در دکوراسیون داخلی منازل، روی شلوار جین و اقسام لباس‌ها و همچنین در ساخت روکش ماشین‌ها کاربرد دارد که برش‌ها به وسیله دستگاه‌های برش لیزری و حکاکی لیزری انجام می‌شود. این دستگاه‌ها برای برش داده چرم نیازی به قالب گیری ندارند و می‌توانند برش‌هایی بسیار صاف و تمیز بر روی چرم ایجاد کنند، این یکی از مزایای استفاده از این دستگاه‌ها در برش چرم بود مزیت‌های دیگری را هم می‌توان برشمرد که عبارتند از:
دستگاه‌های برش لیزری و حکاکی لیزری این قابلیت را دارند که طرح‌های بسیار پیچیده شما را برش بدهند. و این کار را هم با سرعت بسیار بالا انجام می‌دهند


و به راحتی طرح موردنظر شما را به محصول تمام شده تبدیل می‌کنند.
سرعت بالایی برش دادن توسط این دستگاه‌ها زمانی بیشتر به چشم می‌آید که شما بخواهید چندین لایه چرم و پارچه را با هم برش بدهید اینجاست که با سرعتی که این دستگاه‌ها دارند شما عملا در مدت زمان کمی قادر خواهید بود خیلی از مواد خودتان را به راحتی برش بدهید.
این دستگاه‌ها نیازی به یک الگوی قالب ثابت ندارند و لازم نیست که برای هر نوع پارچه یا برشی قالب مخصوصی تهیه کنید.
لبه‌های چرم و لباس و پارچه را بدون زدگی و کاملا صاف برش می‌دهند و کاری تمیز تحویل شما می‌دهند. که این به خاطر ظرافت و دقت بالایی این دستگاه‌ها است.
بوسیله این دستگاه‌ها شما می‌توانید طرح‌های زیبا و منحصر به فردی را روی کیف و لباس و کفش حکاکی کنیدحتی می‌توانید چهره فرد خاصی را بر روی این مواد حکاکی کنید و به دیواربزنید و یا به عنوان هدیه‌ای ماندگار و متفاوت به دوستان و آشنایتان بدهید.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

نظرات شما

http://www.gravatar.com/avatar/0a5f67c3488ef32b88d43e4eec2b6689?s=100&d=mm
مهمان (milad)
با تشکر از سایت خوب شما. اگر ممکن هست عکس هایی از نمونه کارهای خودتون در زمینه برش لیزری بگذارید.
http://www.gravatar.com/avatar/ee0378fb3c4ad92b4e1a5854a7c368ac?s=100&d=mm
مهمان (مهدی پور)
سلام ممون می شوم قیمت برش لیزی را برای همکار برای من ارسال کنید.