برش پلکسی گلاس: پلکسی گلاس (Plexiglass) با نام‌های تجاری مختلفی شناخته شده است که ورق‌های آکریلیک و طلقی از جمله آن‌ها می‌باشد. ورق‌های پلی اکریلیک نام تجاری پلکسی گلاس است که به خاطر زیبایی، مقاومت، سبکی و شفافیت کاربردهای مختلفی را در سال‌های اخیر داشته است و در مواردی چون نورگیر و پنجره ساختمان‌ها، سقف‌های کاذب، تابلو‌های تبلیغاتی و پارتیشن بندی و همچنین ساخت پاسیو و حمام و کابینت آشپزخانه، کاربرد دارد. دستگاه برش لیزری می‌تواند به راحتی ورق‌های پلی اکریلیک را برش دهد.
برش لیزری بر روی چوب: استفاده از چوب و برش بر روی آن در کارهای هنری و خلق آثار هنری شاخص و منحصر به فرد، نقش تعیین کننده‌ای دارد، با پیشرفت تکنولوژی دیگر برش و حکاکی چوب با روش‌های سنتی انجام نمی‌شود.

 

و هنرمندان نیز برای ساخت قطعه‌های هنری خود تمایل کمتری به استفاده از آن روش‌ها دارند، اما روش‌های مدرن و استفاده از دستگاه‌های برش لیزری می‌تواند آن‌ها را در رسیدن به مقصودشان کمک کند و در زمان اندکی طرح آن‌ها را تبدیل به اثری ماندگار کند.
برش بر روی لاستیک و تولید انواع واشر‌ها: ورق‌های لاستیکی برش داده شده در صنعت‌های مختلفی مورد کاربرد است در شیوه‌های سنتی برای اینکه در تیراژ بالا بتوان برشی انجام داد نیاز به قالب‌های فلزی است که ساخت و طراحی این نوع از قالب‌ها زمان زیادی را می‌خواهد ولی با استفاده از برش لیزری می‌توان با سرعت قابل توجهی طرح و نمونه اولیه را به محصول دلخواه مشتری برش داد.
برش و سوراخکاری لیزری بردهای مدار چاپی: در شیوه سنتی برای برش و سوراخکاری بردهای الکترونیکی از دستگاه‌های مکانیکی CNC استفاده می‌شود که هم هزینه بر و هم زمان بر است اما با استفاده از دستگاه برش و سوراخکاری لیزری به راحتی می‌توان این کار‌ها را انجام داد.
برش لیزری چرم و پارچه: با استفاده از برش لیزری می‌توان طرح‌های سخت بافت و پیچیده را که توسط دست به سختی قابل پیاده سازی هستند را برش داد.
برش لیزری پلاستیک: برش ورقه‌ها برای ساخت روکش کنترل پنل‌ها با برش لیزری خیلی راحت و به صرفه‌تر است.
برش لیزری کاغذ و مقوا: در شیوه‌های سنتی برای برش طرح‌های منقش بر روی کاغذ‌ها و مقوا از قیچی یا قالب‌های فلزی استفاده می‌شد که استفاده از آن‌ها باعث کندی کار و از بین بردن ظرافت کار‌ها می‌شد. اما دستگاه برش لیزری قابلیت برش هر نوع کاغذ و مقوا را با سرعت بالا و ظرافت بیشتر دارا می‌باشد.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • http://www.gravatar.com/avatar/ee0378fb3c4ad92b4e1a5854a7c368ac?s=100&d=mm

    مهمان (مهدی پور)

    سلام ممون می شوم قیمت برش لیزی را برای همکار برای من ارسال کنید.

  • http://www.gravatar.com/avatar/0a5f67c3488ef32b88d43e4eec2b6689?s=100&d=mm

    مهمان (milad)

    با تشکر از سایت خوب شما. اگر ممکن هست عکس هایی از نمونه کارهای خودتون در زمینه برش لیزری بگذارید.

نظرات شما

http://www.gravatar.com/avatar/0a5f67c3488ef32b88d43e4eec2b6689?s=100&d=mm
مهمان (milad)
با تشکر از سایت خوب شما. اگر ممکن هست عکس هایی از نمونه کارهای خودتون در زمینه برش لیزری بگذارید.
http://www.gravatar.com/avatar/ee0378fb3c4ad92b4e1a5854a7c368ac?s=100&d=mm
مهمان (مهدی پور)
سلام ممون می شوم قیمت برش لیزی را برای همکار برای من ارسال کنید.