امروزه تبلیغات کسب و کار فاکتور اصلی موفقیت در بین سایر رقباست. هر چقدر تبلیغات با کیفیت تر باشد مشتری بیشتری به سمت محصول شما جذب خواهد شد. یکی از تبلیغات با کیفیت کارت ویزیت هایی است که توسط دستگاه های برش لیزری برش خورده اند. دستگاه های حکاکی و برش لیزری را می توان در مصارفی چون تبلیغات، تابلو سازی، کارت ویزیت، کارت عروسی و غیره با جنس های مختلف مانند ام دی اف ، پلکسی و مورد استفاده قرار داد.


پرینت کارت های کاغذی، برش و پرینت کارت های مقوایی و برش لیزری برای پرینت کارت از جنش مولتی استایل و پلکسی گلاس و آلومینیوم و مواد دیگر دستگاه حکاکی و برش لیزری را در جایگاهی قرار داده است که بتواند در برش و حکاکی حرف تازه ای برای گفتن داشته باشد و در عمل موفقتر از بقیه همتایانش برآید. فقط کافی است طرح اولیه را توسط نرم افزارهای رایانه ای آماده کنید و سپس روی جنس موردنظرتان برش یا حکاکی را بوسیله لیزر انجام دهید. در زیر کاربردهای دیگر این دستگاه های پیشرفته برش و حکاکی را با هم مرور می کنیم:

برش پلکسی گلاس ، برش ام دی اف  ، برش چوب ، حکاکی پلکسی گلاس ، حکاکی  ام دی اف ، حکاکی چوب ، حکاکی  شیشه ، حکاکی سنگ ، حکاکی فلزات و سایر موادی که در ساخت لوح های تقدیر به کار می رود، موردهای رایجی که از دستگاه های حکاکی لیزری برای هدایای تبلیغاتی استفاده می شود عبارتند از: حکاکی خودکار ، حکاکی جاکلیدی ، حکاکی جاسوئیچی ، حکاکی ساعت ، حکاکی ماشین حساب ، حکاکی ماوس پد ، حکاکی جعبه ، حکاکی لیوان و غیره...

از کاربردهای دیگر لیزر، ساخت تابلو های لیزری (طرح نور) است. در این تابلو ها ، معمولا متن یا آرمی بر روی پلکسی گلاس شفاف حکاکی شده و با LED های قرمز یا سایر رنگها نوردهی می شود به صورتی که آرم یا متن درخشانی در تابلو دیده می شود.

برش لیزری برای ساخت ویترین یا پنل های نمایشگاهی و یا تابلو های راهنمای ورودی ساختمان و طبقات از موادی مانند پلکسی گلاس ، یکی دیگر از کاربردهای لیزر در صنعت تبلیغات و بازاریابی است. تابلو هایی که اصطلاحا لیزری نامیده می شوند و با استفاده از قطعات پلکسی گلاس ساخته می شوند ، کاربرد زیادی در اماکن اداری و نمایشگاهی پیدا کرده اند. برش و حکاکی این قطعات نیازمند استفاده از دستگاه های برش و حکاکی لیزری است. با دستگاه های لیزر دیگر نیازی به کشیدن طرح برش روی ورق و برش دستی نیست و کار با سهولت و سرعت از طریق لیزر انجام می شود.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

نظرات شما

http://www.gravatar.com/avatar/0a5f67c3488ef32b88d43e4eec2b6689?s=100&d=mm
مهمان (milad)
با تشکر از سایت خوب شما. اگر ممکن هست عکس هایی از نمونه کارهای خودتون در زمینه برش لیزری بگذارید.
http://www.gravatar.com/avatar/ee0378fb3c4ad92b4e1a5854a7c368ac?s=100&d=mm
مهمان (مهدی پور)
سلام ممون می شوم قیمت برش لیزی را برای همکار برای من ارسال کنید.